from 'The Well-Tempered Clavier', Book I, BWV 846
Johann Sebastian Bachs Prélude et Fugue in C majeur, BWV 846 is het openingsstuk van Das wohltemperierte Klavier. De vloeiende, zachte beweging van de doorlopende zestienden, oorspronkelijk tussen beide handen op de piano verdeeld, wordt nu overgebracht naar de vier klarinetten. Dit arrangement biedt een uitstekende kans om synchronisatie en muzikale samenhang te verfijnen en vraagt om precisie en eenheid binnen het ensemble.
In 2025 herdenken we 275 jaar sinds het overlijden van Johann Sebastian Bach. Dit herdenkingsjaar is een uitgelezen kans om zijn onsterfelijke muziek in de kijker te zetten en zijn ongeëvenaarde nalatenschap te vieren.
BVBA Golden River Music, Korte Haagstraat 13, 9200 Dendermonde, BE, orders@goldenrivermusic.be
Het land Wereldwijd heeft een eigen Stretta website. In het geval dat je bestelling in dit land geleverd wordt, kun je het beste naar deze site wisselen, zodat de juiste levertijden en -voorwaarden getoond worden. Je winkelmandje en account blijven ongewijzigd wanneer je van land wisselt.